Kyla klausimas kuo padengti betonines garažo grindis?

Viskas ko reikia garažo, katilinės ar rūsio grindims!

Kodėl būtent DRYLOK lateksiniai betono dažai?

Istorija prasidėjo nuo to, kad kaip ir daugumą naujakurių mūsų šeimą užgriuvo begalės reikalų. Vieni malonūs, kiti nelabai. Įsirengimas, apstatymas, įsikraustymas. Po to sekė įkurtuvių šventė ir džiaugsmai bei darbai naujuose namuose.

Kaip visada, norint padaryti dalykus labai gerai ir laiku, kuriuos iki tol nesi daręs  – nepadarai visko kaip norėjai, netelpi į nusimatytus terminus ir neįsitenki į biudžetą. Neišimtis ir mūsų šeima. Tad kažkas lieka padaryta ne taip gerai arba visai nepadaryti.

Skaityti daugiau

Pas mus tai buvo garažas ir pagalbinės patalpos. Sienas nudažėme plaunamais dažais; plytelės buvo totalus neįveikiamas iššūkis mūsų biudžetui. Liko grindys. Tai buvo betonas ir tiek. Jis dulkėjo, gėrė purvą ir drėgmę. Gerai bent tai, kad automobilis buvo apynaujis ir tepalo dėmių nepalikinėjo. Bet kokiu atveju, grindų dangos klausimas buvo man galvos skausmas.

Pradėjau ieškoti informacijos. Aišku, akmens masės plytelės buvo tai ko aš labiausiai norėjau, tik man nepatiko, kad šlapios būna slidžios. Tada svarsčiau apie epoksidines grindis garažui. Čia gal ir neblogai, bet vis tieks kaina buvo ne ta. O ir pats ne ką ten tegalėjai pasidaryti. Tiesiog technologiškai suklysti darant epoksidines grindis pačiam – labai paprasta. O reikia ir specialios įrangos ir betoną specialiai paruošti. Kas beliko? Palikti taip kaip buvo? Pagalvojau, kad vis tiek turi būti būdas, nepalikti pliko betono.

Įlindau į angliškus internetus. Labai greitai suradau kas man tiko – betono dažai. Tada dar kažkiek laiko panardžius po įvairių nuomonių ir faktų svetaines supratau, kad lateksiniai garažo grindims skirti dažai yra būtent tai ko man reikia. Na ir čia jau be konkurencijos man pasirodė DRYLOK® Latex Concrete Floor Paint (Lateksiniai Betono Grindų Dažai). Tiek blogerių reitinguose, tiek produktų apžvalgose, tiek didelėje gausoje pirkėjų atsiliepimų šie dažai vertinami ypač gerai. Vien www.homedepot.com šie betono dažai bendroje sumoje turi per 500 realių vertinimų ir vidurkis yra apie 4,5 žvaigždutės iš 5, kas yra LAAAABAI gerai. Bet svarbiausia man šiuose betono dažuose – gali pasidaryti pats! Tai gerokai sutaupys biudžetą. O rezultatas, vertinant atsiliepimus, gaunasi visai ne prastas ir ilgaamžis.

Tada jau apėmė azartas – čia yra tiksliai tai ko man reikia. Ir aš tai turėsiu! Reikia išbandyti.

Niekas į Lietuvą nesiuntė. Tad teko pirkti iš www.homedepot.com. Tada siunčiau tarpininkams Amerikoje. Tada per tarpininkus jie jau man. Išmuitinimo procedūra, PVM, siuntimo kaina gerokai pabrangino produktą ir laimei, kad buvau prikalbinęs savo kaimyną sudalyvauti šioje operacijoje. Bet kokiu atveju, gavosi gerokai pigiau nei epoksidinės grindys, bet ne taip pigiai kaip galėjo.

Maždaug po dviejų savaičių aš jau stovėjau su teptuku ir tepiau pagalbines patalpas dažais. Viską pagal instrukcijas – dviem sluoksniais. Pirmą sluoksnį atskiedžiant vandeniu. Laiko tarpą tarp tepimų padariau ilgesnį – palaukiau parą. O jau daiktus atgal į patalpas pradėjau nešti maždaug po 2 parų. Viskas buvo SUPER! Pasidengė gražiai, spalva maloni akiai šviesiai pilka (ačiū Die ne žalia 🙂  ), lengvai valosi. Išties buvau patenkintas ir netgi sužavėtas – gavau daugiau nei tikėjausi. Kaimynas taip nenusivylė, anaiptol – du nykščiai aukštyn! Toliau jau sekė garažas ir du nedideli sandėliuko kambariukai. Viskas SUPER!

Štai tada supratau, kad Lietuvoje reikia tokio produkto. Dabar DRYLOK betono dažai čia!

Artūras

P. S. Taip, aš suprantu, kad jokie dažei nebus geriau už akmens masės plyteles ar poliruotą ir impregnuotą betoną, gal net nebus geriau už gerai padaryta epoksidinę dangą (su ta sąlyga, kad buvo naudota dvikomponentė danga ir darbus atliko tos srities profesionalai). Bet skirtumas kokybėje, išvaizdoje ir dėvėjimesi nėra toks didelis koks yra didelis skirtumas kainoje. Ir dar – man labai patinka tai, kad jei aš kokiu nors būdu pažeisčiau dangą – ją bus labai lengva atnaujinti. Ir nebūtina visko – tiesiog tas vietas nuvalai, nudažai ir viskas. Viskas vėl kaip nauja!

Dažus rasite čia