Visos daugiausiai perkamos
Mūro hidroizoliacija Drylok powdered

00542

DRYLOK miltelių pavidalo mūro hidroizoliacija  — sumaišytas su vandeniu — prasiskverbia į to paviršiaus poras, sukibdamas su mūru ir sukurdamas nepralaidų barjerą, GARANTUOTA, kad sustabdytų vandenį.

Kiekis: 15,9KG

Spalva
99,00 €
Su PVM
Kiekis
Turime sandėlyje

 

Saugumo politika

 

Pristatymo informacija

 

Grąžinimo taisyklės

Aprašymas

Produkto peržiūra

Universalo mūro hidroizoliacija, kuri užpildo ir visam laikui užsandarina mūrinį mūrą nuo vandens migracijos, sudarydamas sukibimą, kuris tampa tikra pradinio paviršiaus dalimi. Naudoti aukštesnėje ir žemesnėje klasėje, viduje arba išorėje, įskaitant atramines sienas, rezervuarus, cisternas, rūsius, plytų sienas arba ant bet kokio paviršiaus, sudaryto iš tinko, betono, plytų, cemento blokelių.

Paltai: mažiausiai 2 sluoksniai

Valymas: muilu ir vandeniu

Aprėptis: 15m2 litrui (priklauso nuo paviršiaus).  

Džiūvimo laikas: 12–24 val.

Kiekis: 15,9KG

Balta, šiurkšti, smėlio

Milteliai

Dengimas teptuku arba voleliu

Labai atsparus žydėjimui

Atlaiko 10 PSI

CSI Masterformat® 09 91 13 Išorės dažymas

CSI Masterformat® 09 91 23 vidaus dažymas

CSI Masterformat® 09 91 23 Polimeras Modifikuotas cementinis hidroizoliatorius

Paviršiai

  • Mūro sienos
  • Plyta
  • Tinkas
  • Peleno ir betono blokeliai
  • Pilamas betonas

Paruošimas

Valymas: Pašalinkite visus svarbiausius paviršiaus nešvarumus, dulkes, riebalus, plesnių, dumblių ir žalumynus. Panaudokite tinkamą paviršiaus valymo priemonę, galbūt kietojo vandens slėgio ploviklį, kad gerai išvalytumėte paviršių. Jei ant sienų yra senų dangų, panaikinkite jas, kadangi DRYLOK® prilipimas gali būti apribotas esant neporėtai paviršiui.

Šlifavimas: Jei paviršiuje yra dėmių arba nevienodos tekstūros, atlikite šlifavimą, kad paviršius būtų vienodas ir lygus. Tai suteiks geresnį produkto sukibimą ir estetiškai patrauklesnį rezultatą.

Dėmesys į pažeistas vietas: Patikrinkite sienas ir pamatus dėl įtrūkimų, įdubimų ar kitų pažeidimų. Jei randate pažeistų vietų, juos sutvarkykite prieš naudodami DRYLOK®. Tai padės užtikrinti, kad vandens izoliacija bus efektyvi ir veiks optimaliai.

Pirmas sluoksnis: Prieš pradedant taikyti DRYLOK® Powdered Masonry Waterproofer, padarykite pirminį paviršiaus sudrėkinimą švariu vandeniu. Tai padės sukurti geresnį ryšį tarp DRYLOK® ir pagrindinio paviršiaus, leisdamas jam geriau prilipti.

Dangos paruošimas: Patvirtinkite, kad turite pakankamai DRYLOK® Powdered Masonry Waterproofer produktų, atsižvelgdami į jų dangos efektyvumą, paviršiaus plotą ir rekomenduojamus sluoksnių skaičius. Laikykitės gamintojo nurodymų dėl tinkamo produkto paruošimo ir maišymo.

Taikymas

Suplanuokite savo projektą, kai oro ir paviršiaus temperatūra yra  10C arba aukštesnė, ir, norėdami gauti geriausius rezultatus, palaukite sauso (be lietaus) laikotarpio.

Įpilkite 1 litru šalto vandens kiekvienam 5 kg DRYLOK® miltelinio mūrinio hidroizoliatoriaus. Maišykite, kol masė nebeliks gabalėlių. Atskieskite jį papildomais 1 litru vandens, jei naudojamas įprastai, arba 750ml vandens, jei naudojamas intensyviai. Maišykite, kol taps vientisa. Palaukite 15 minučių, tada vėl išmaišykite ir užtepkite. Norėdami užtikrinti vienodą spalvos atspalvį, naudokite tomis pačiomis proporcijomis vandens ir DRYLOK® miltelinio mūro hidroizoliatoriaus. Nemaišykite daugiau medžiagos, nei galite sunaudoti per 3–4 valandas.

Prieš dažant dažoma vieta turi būti kruopščiai sudrėkinta vandeniu. Nedažykite, kol nesusigėrė paviršinis vanduo. Dėmėtas džiūvimas rodo, kad paviršius nėra tolygiai drėgnas. Dažydami toliau sudrėkinkite sienas. Dažant karštomis ar vėjuotomis sąlygomis, būtinas drėgnesnis paviršius.

Naudokit volelį arba teptuką, užtepkite produktą šveitimo judesiais. Ant vidinių paviršių ir ypač sausomis sąlygomis, kad pagerintumėte kietėjimą, po 6–8 valandų nuolat drėkinkite aprasodami naujai nudažytas sienas. Užtepkite 2 sluoksnius. Prieš dengdami antrąjį sluoksnį, leiskite pirmajam sluoksniui išdžiūti 12–24 valandas. Sudrėkinkite pirmąjį sluoksnį prieš dengdami antrąjį sluoksnį.

Papildoma informacija
00542
12 Prekės
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Dažai betoninėms grindims DRYLOK Latex Concrete Floor Paint

Mūro hidroizoliacija Drylok powdered

DRYLOK miltelių pavidalo mūro hidroizoliacija  — sumaišytas su vandeniu — prasiskverbia į to paviršiaus poras, sukibdamas su mūru ir sukurdamas nepralaidų barjerą, GARANTUOTA, kad sustabdytų vandenį.

Kiekis: 15,9KG

Parašykite savo atsiliepimą
Jums taip pat gali patikti
3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: