Visos daugiausiai perkamos
  • Sumažinta kaina
Grindų dažai betoninėms grindims

Dažai betoninėms grindims DRYLOK Latex Concrete Floor Paint

DRYLOK grindų dažai

Pagaminta: JAV

DRYLOK latekso betoniniai grindų dažai yra viskas viename, dažai ir gruntas.

SOFT GRAY SPALVAI 15% Nuolaida

KETURIOS NAUJOS SPALVOS

Kiekis
Spalva
85,00 €
72,25 € Sutaupote 15%
Su PVM
Kiekis
Turime sandėlyje

 

Saugumo politika

 

Pristatymo informacija

 

Grąžinimo taisyklės

Aprašymas

PAPRASČIAUSIAS BŪDAS ĮSIRENGTI GARAŽO GRINDIS PAČIAM

Aprašymas:

DRYLOK latekso betoniniai grindų dažai yra viskas viename, dažai ir gruntas. Tai moksliškai suprojektuota apsaugoti ir dekoruoti vidaus ir išoress mūrines grindis, taip pat komercinėse ir pramonines erdves.

Patraukli, plokščia neslidžia formulė yra efektyvi tiek naujiems, tiek anksčiau dažytiems paviršiams, pralenkdama įprastus grindų dažus, kai yra veikiama eismo, plovimo, oro sąlygų, rūgščių ir šarmų.

Dažai betoninėms grindims DRYLOK Latex Concrete Floor Paint yra akrilinis dažas, sukurtas specialiai betoninių grindų dažymui. Šis dažas yra skirtas vidaus naudojimui ir yra atsparus dėvėjimui, pelėsiui, drėgmei ir vandeniui.

Jis turi puikų sukibimą su betonu ir gali būti naudojamas ant naujų ar senų betoninių grindų. Dažai betoninėms grindims DRYLOK Latex Concrete Floor Paint yra lengvai valomi ir atsparūs cheminėms medžiagoms.

Jie yra greitai džiūstantys ir gali būti dažomi teptuku, šepetėliu ar purkštuvu. DRYLOK Latex Concrete Floor Paint yra pigesnis ir lengviau naudojamas nei dauguma epoksidinių dažų, tačiau jie yra mažiau atsparus ir gali būti naudojamas tik vidaus patalpose su mažu eismu. Jis yra prieinamas įvairiose spalvose ir yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori atnaujinti savo betonines grindis lengvai ir pigiai.

Kodėl verta rinktis šiuos dažus ?

  1. Lengvas naudojimas - ši medžiaga yra lengvai taikoma ir nereikalauja specialių paruošimo ar taikymo procedūrų, kaip "Drylok E1". Tai reiškia, kad ją gali naudoti ir patyręs remontininkas, ir paprastas vartotojas.
  2. Greitas džiūvimas - "Drylok Latex Concrete Floor Paint" greitai džiūsta, todėl grindys bus greitai pasirengusios naudoti.
  3. Plati spalvų paletė - "Drylok Latex Concrete Floor Paint" yra parduodamas įvairiose spalvose, todėl galite lengvai pasirinkti tinkamą spalvą savo interjerui.
  4. Geriau pritaikytas mažiems projektams - Jei jūs turite mažesnį projektą, tokią kaip namo garažo arba laiptų dangą, "Drylok Latex Concrete Floor Paint" gali būti geriausias pasirinkimas, nes jis yra lengvai naudojamas ir greitai džiūsta.
  5. Mažiau kainuoja - "Drylok Latex Concrete Floor Paint" yra pigesnis nei "Drylok E1" ir kitos panašios medžiagos, todėl jis gali būti geras pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti pinigų be žalos kokybei.

Vis dėlto, jeigu jums reikia medžiagos, kuri gali atlaikyti didesnį mechaninį poveikį ir yra patvarbesnė, tuomet galite pasirinkti "Drylok E1".

Savybės:

Nedegus

Vidui ir išoriai

Naudokiti ant naujų arba anksčiau dažytų paviršių

Grunto nereikia

„Green Wise®“ sertifikuota

Atitinka visus galiojančius LOJ reikalavimus.

12 Paruoštos mišrios spalvos (baltas ir tamsus atspalvių pagrindas gali būti dažomas pagal užsakymą)
Nuvalykite muilu ir vandeniu

Išeiga: 35-25 kvadratinių metrų galonui, priklausomai nuo paviršiaus.

Dažymo priemonės: teptuku arba voleliu

Džiūvimo laikas: 4 valandos


Papildoma informacija
DRYLOK grindų dažai
30 Prekės

Charakteristikos

Gamintojas
Drylok
Atsiliepimai
Įvertinimas 

Puikūs dažai

Puikūs dažai, gerai padengia, greitai džiūsta, beveik nėra kvapo. Jei kur užtiško, nusivalo lengvai, su vandeniu. Suformuoja atsparią dangą, dažiau laiptinės laiptus, geras sprendimas ne tik garažui.

Parašykite savo atsiliepimą

Dažai betoninėms grindims DRYLOK Latex Concrete Floor Paint

Dažai betoninėms grindims DRYLOK Latex Concrete Floor Paint

Pagaminta: JAV

DRYLOK latekso betoniniai grindų dažai yra viskas viename, dažai ir gruntas.

SOFT GRAY SPALVAI 15% Nuolaida

KETURIOS NAUJOS SPALVOS

Parašykite savo atsiliepimą
Jums taip pat gali patikti
6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: