Polimerinė sandarinimo pasta Blowerproof Liquid Brush

Nauja

Vandens pagrindo, skysta, lanksti, orui ir drėgmei atspari danga, gerai sukimbanti su įvairiais paviršiais, dengiama teptuku arba purškiama.

58 Prekės

44,95€

Polimerinė sandarinimo pasta Blowerproof Liquid Brush skirta grindų, sienų, lubų sandūroms, langų plyšiams, vamzdžiams, stogo sandūroms izoliuoti. Vandens pagrindo, skysta. Išdžiūvusi - lanksti, orui ir drėgmei atspari danga, gerai sukimbanti su įvairiais paviršiais, dengiama teptuku ant vertikalių ir horizontalių paviršių. Išdžiūvus suformuoja lanksčią, orui ir drėgmei atsparią (nepralaidžią) membraną.
Išfasuota po 5 arba 10 kg.
Gali būti tepama teptuku arba purškiama.

Naudojimas:
Paviršius turi būti švarus (nuvalykite dulkes, druskas ir kitus paviršiaus nešvarumus, bloginančius sukibimą) ir tvirtas (pašalinkite atsilupusias dalis).
Paviršius gali būti drėgnas, bet ne šlapias - nuvalykite vandenį. Užtaisykite skyles ir sujungimus. Nenaudokite esant žemesnei nei 5oC temperatūrai.

Blowerproof Liquid Brush yra paruoštas naudoti. Prieš naudojimą išmaišykite rankiniu mikseriu.
Negalima skiesti vandeniu ar skiedikliais - pasta yra paruošta naudojimui.
Paviršius dengiamas teptuku arba purškiama pakankamu sluoksniu, kad būtų užtikrintas oro ir drėgmės nepralaidumas. Rekomenduojama Blowerproof Liquid Brush pastos išeiga yra 0,5-1 kg./m2
Blowerproof Liquid Brush džiūsta 24-48 valandas.  
Džiūvimo metu saugokite nuo kontakto su vandeniu, skysčiais, kitais statybiniais produktais. 
Skystas produktas yra mėlynos spalvos, išdžiūvęs - juodas. 
Tik pilnai išdžiūvus galima unt viršaus naudoti kitus produktus, pvz. tinką. Nedenkite galutiniu produktu, kol paviršius nebus juodas (sausas).

Savybės:
Vidutinės sąnaudos (rekomenduojamos): 0,5-1 Kg/m2
Tankis: ~1,08 kg/l
Džiūvimo laikas: 0,5-48 val. (priklauso nuo storio, temperatūros, vėdinimo,).
Sandėliavimas: 5-20oC sausoje vietoje; saugoti nuo saulės.
Galiojimo terminas: 12 mėn. nuo pagaminimo datos laikant originalioje, neatidarytoje pakuotėje.


UAB „Veikmė“ Č. Sugiharos g. 7 objekte išbandė polimerinę sandarinimo pastą Blowerproof Liquid Brush. Šio bandymo rezultatai tikrai stulbinantys, padėję pasiekti pastato sandarumo koeficientą – 0,16. Toks rodiklis juodu ant balto įrašytas statybų bendrovei „Veikmė“ išduotame daugiabučio Vilniuje, Č. Sugiharos g. 7 energinio naudingumo sertifikate. Minimalus A klasės pastato sandarumo koeficientas yra 0,6. Kaip visa tai pavyko, galite pamatyti vaizdo įraše.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Polimerinė sandarinimo pasta Blowerproof Liquid Brush

Polimerinė sandarinimo pasta Blowerproof Liquid Brush

Vandens pagrindo, skysta, lanksti, orui ir drėgmei atspari danga, gerai sukimbanti su įvairiais paviršiais, dengiama teptuku arba purškiama.

Parašyti atsiliepimą

Perkelti į viršų