Visiems norisi gražių grindų, kurios atlaikytų laiko išbandymą ir nepakeistų matmenų ar formos. Dazaiinternetu.lt komanda pasirengusi pasiūlyti Jums geriausius klijus medinėms grindims už geriausią kainą.

Parketo klijai  Yra 6 prekės.

0 Atsiliepimas(ai)

Rubio EasyBond elastingi klijai beveik visų rūšių medinėms grindims, parketui ir parketlentėms.Neturi lakiųjų organinių junginių!LOJ (VOX) 0%!

8,99€
Turime
0 Atsiliepimas(ai)

Rubio EasyPrimer Aqua yra aukštos kokybės, vandens pagrindo gruntas, palengvinantis klijavimą ir fiksavymą prie akytų ir neakytų paviršių. Šis gruntas taip pat naudojamas ant sudėtingų ar lygių paviršių, tokių kaip keramikinės plytelės.

28,75€
Turime
0 Atsiliepimas(ai)

Rubio EasyPrimer 2C Epoxy dviejų komponentų vandeninis epoksidinis gruntas.Neturi lakiųjų organinių junginių.LOJ (VOX) 0%!

118,99€
Turime
0 Atsiliepimas(ai)

Rubio EasyFlow-F yra savaime išsilyginantis cemento junginių mišinys sustiprintas plaušais, kurį sudaro aliuminatinis cementas, užpildai, papildomi rišikliai ir cheminiai priedai.Neturi lakiųjų organinių junginių!LOJ (VOX) 0%!

40,75€
Turime
0 Atsiliepimas(ai)

STAUF VDP-130 dispersinis gruntas

40,00€
Turime
0 Atsiliepimas(ai)

Stauf OSB Parquet Glue klijai masyvo parketui, dvisluoksnei ir trisluoksnei parketlentei.Klijai puikiai tinka alyvuotam ar lakuotam parketui.Sudėtyje nėra metanolio ir kitų pavojingų medžiagų.

91,00€
Turime
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų

Į viršų